Dwa drugie miejsca i awans
W dniu 22.01.2014r. w Hali Sportowej ZSCKR w Nowosielcach odbył się III Turniej Piłki Halowej MDP chłopców i dziewczyn zorganizowany przez Zarząd Gminny ZOSP w Zarszynie. W turnieju wzięło udział sześć drużyn chłopców i trzy dziewczyn. Naszą jednostkę reprezentowały dwie drużyny, chłopców i dziewczyn które do zawodów przygotował Krzysztof Dufrat.
Obydwie nasze drużyny spisały się znakomicie zajmując dwa drugie miejsca – GRATULACJE. Chłopcy wywalczyli dodatkowo awans do piątkowego Turnieju Powiatowego, jeszcze raz gratulujemy i trzymamy kciuki.

Dodane 23 Stycznia 2014
@ 23 Stycznia 2014 07:12 pm
To wszystko prawda drugie za pierwszym razem!!! tongue