Aktualności


Witamy na oficjalnej stronie internetowej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowosielcach. Znajdą tu Państwo wszelkie informacje dotyczące działalności OSP, a także Zespołu Ludowego "Ziemia Sanocka".

 
Kolejny konkurs za nami
W ramach realizacji operacja pod nazwą „Sprawni i aktywni w każdym wieku”, Ochotnicza Straż Pożarna w Nowosielcach, przeprowadziła Konkurs wiedzy pożarniczej w ramach zadania „Rycerze Floriana”.

Na początku marca 2011 r. Ochotnicza Straż Pożarna w Nowosielcach pisemnie ogłosiła Konkurs wiedzy pożarniczej oraz Konkurs plastyczny na prace w dziedzinie malarstwa, rysunku, grafiki, rzeźby i fotografii dla uczniów Szkoły Podstawowej w Nowosielcach, dostarczając do Dyrekcji Szkoły pisma informujące o konkursach wraz z Regulaminem.
W dniu 21 marca 2011 r. Komisja w składzie:

1. Węgrzyn Emil – prezes OSP
2. Kozieradzki Damian – zastępca naczelnika OSP
3. Szuba Jan – przedstawiciel PSP w Sanoku
4. Bieleń Maria – dyrektor SP
5. Burczyk Elżbieta – nauczyciel SP
6. Małek Beata – nauczyciel SP
7. Kozieradzka Agata – koordynator projektu,

przeprowadziła „Konkurs wiedzy pożarniczej” w formie testu z udziałem 38 uczestników - uczniów klas: IV, V i VI Szkoły Podstawowej w Nowosielcach. Konkurs poprzedzony był prelekcją przybliżającą zarówno historię jak i bieżącą działalność przeciwpożarową jednostki, wygłoszoną przez prezesa i zastępcę naczelnika OSP. Wszyscy słuchacze prelekcji, tj. uczniowie klasy III oraz wszyscy uczestnicy Konkursu obdarowani zostali batonami czekoladowymi.
Zdobywcy największej liczby punktów, zajęli odpowiednio exequo I miejsce Piotr Gomułka i Kornelia Moskal z klasy IV i II miejsce Dominik Burczyk z klasy IV i Miłosz Burczyk z klasy V. Czterech zwycięzców otrzymało dyplomy oraz nagrody rzeczowe w postaci maskotki przedstawiającej pieska – strażaka.
Wyniki Konkursu wiedzy pożarniczej zostaną ogłoszone również w dniu 2 maja 2011 r. podczas pikniku rodzinnego, podczas którego w części artystycznej wystąpią nasze przedszkolaki oraz Regionalny Zespół „Ziemia Sanocka” w Nowosielcach a także osoby niepełnosprawne z Środowiskowego Domu Samopomocy w Rymanowie. Przeprowadzone zostaną również gry i zabawy integracyjne.
Zadanie ma na celu integrację osób niepełnosprawnych z osobami zdrowymi, uczenie niesienia pomocy i odpowiedzialności za osoby niepełnosprawne jak również zwrócenie uwagi, że niepełnosprawni to pełnowartościowe osoby o wspaniałych talentach i wielkich zamiłowaniach i pasjach.
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów oraz nauczycieli do udziału w kolejnych realizowanych przez Ochotniczą Straż Pożarną w Nowosielcach zadaniach.

Zdjęcia

Agata Kozieradzka
koordynator projektuKomentarzy 9
Dodane 24 Marca 2011
Strażak @ 25 Kwietnia 2011 04:11 pm
Dajcie już spokój z tą reklamą gminyzarszyn
strazak @ 25 Kwietnia 2011 04:12 pm
skoro żadnych informacji o naszej osp nie ma na niej
@ 14 Sierpnia 2013 11:54 am
nice articles
ugg on sale http://www.uggseonsale.eu
@ 22 Sierpnia 2013 04:23 pm
nice articles
Herve Leger uk http://www.herveleger-outlet.co.uk/
@ 24 Sierpnia 2013 09:03 pm
good articles
uggs outlet http://www.ggseoutletcanada.org
@ 01 Września 2013 06:31 am
nice articles
uggs outlet http://www.uggseoutlet.eu
@ 04 Września 2013 05:40 am
thank you for share!
uggstore http://www.uggsstore.eu
@ 06 Września 2013 08:34 am
thank you for share!
uggs http://www.uggr-online.eu
@ 15 Lipca 2018 04:25 am
This actually answered my downside, thanks!
Autor:
E-mail: (opcjonalnie)
Emotionki: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Nie pamiętaj
Content Management Powered by CuteNews


Copyright by OSP Nowosielce. Wszelkie prawa zastrzeżone.