Aktualności


Witamy na oficjalnej stronie internetowej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowosielcach. Znajdą tu Państwo wszelkie informacje dotyczące działalności OSP, a także Zespołu Ludowego "Ziemia Sanocka".

 
Dzień Matki i Dzień Ojca
W ubiegłą niedzielę 25 maja, w Domu Kultury w Nowosielcach, odbył się uroczysty koncert z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca.
Dla ukochanych rodziców wystąpiły dzieci z klasy „O” Szkoły Podstawowej w Nowosielcach oraz Zespół Pieśni i Tańca „Ziemia Sanocka” – grupa dziecięca.
Uroczystość rozpoczął wspaniały polonez w wykonaniu zespołu, podczas którego widać było wielkie wzruszenie na twarzach publiczności. Następnie wystąpiły dzieci z „zerówki”, w wykonaniu których usłyszeliśmy piękne wiersze i piosenki z układami tanecznymi oraz popis akordeonowy Macieja Lutomskiego, który jest uczniem I klasy Społecznego Ogniska Muzycznego w Sanoku. W dalszej części koncertu ponownie wystąpiła grupa dziecięca zespołu „Ziemia Sanocka” wykonując Kujawiaka, wiązankę tańców rzeszowskich oraz wiązankę wokalną. Zespołowi przygrywała na akordeonie Berta Fal oraz na klarnecie Ernest Fal, obydwoje są uczniami Szkoły Muzycznej w Sanoku.
Wszyscy wykonawcy byli nagradzani gromkimi brawami licznie zebranej publiczności. Po zakończeniu występów nie było końca gratulacjom dla młodych artystów, a były one naprawdę zasłużone.
Jest oczywiście jeszcze ktoś, bez kogo ta piękna uroczystość nie mogłaby się odbyć. To pani Lidia Bętkowska – wychowawczyni „zerówki”, pani Joanna Gomułka – opiekunka grupy dziecięcej zespołu „Ziemia Sanocka” oraz pani Magdalena Kosturska – choreograf.
W imieniu wszystkich Rodziców, pragniemy złożyć im gorące podziękowania za trud włożony w przygotowanie tego koncertu. Mamy nadzieję, że ich wysiłek i czas prywatny poświęcony tak szczytnym celom, będzie przynosił owoce przez wiele kolejnych lat. Mogą być dumni, że pod ich doświadczonym okiem artysty, wyłania się tak wiele młodych talentów tanecznych i wokalnych, które zasilą szeregi naszego zespołu, byśmy mogli nadal szczycić się jego istnieniem oraz osiągnięciami i podziwiać przy kolejnych okazjach takich jak ta.

Zdjęcia z uroczystości


Komentarzy 12
Dodane 27 Maja 2008
@ 14 Sierpnia 2013 03:40 pm
thank you for share!
uggs http://www.uggsonlines.eu
@ 15 Sierpnia 2013 04:41 am
good articles
ugg kids http://www.kidsuggrboots.eu
@ 24 Sierpnia 2013 09:07 pm
thank you for share!
ugg store http://www.ggsestore.com
@ 24 Sierpnia 2013 09:07 pm
nice articles
uggs http://www.uggr-online.eu
@ 04 Września 2013 05:45 am
nice articles
uggs outlet rotterdam http://www.uggseoutlet.eu
@ 05 Września 2013 10:10 pm
thank you for share!
ugg boots sale http://www.uggsbootssale.eu
@ 06 Września 2013 04:01 am
nice articles
ugg boots sale uk http://www.uggbootssaleuk.eu
@ 27 Września 2013 03:28 pm
You Can Look Here
coach bags clearance http://www.92lunhua.com
@ 11 Listopada 2013 10:59 pm
Pop Over Here
knock off uggs http://knockoffforsale.com
@ 12 Listopada 2013 01:18 pm
Check This Out
ugg coupon code http://couponcodeboots.com
@ 13 Listopada 2013 10:20 pm
Look HERE
ugg boots for sale http://www.uggrbootssaleuk.eu
@ 14 Listopada 2013 11:19 am
Why Not Look HERE
nordstrom uggs http://nordstromoutlett.com
Autor:
E-mail: (opcjonalnie)
Emotionki: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Nie pamiętaj
Content Management Powered by CuteNews


Copyright by OSP Nowosielce. Wszelkie prawa zastrzeżone.