Skład zespołu:


Aktualny Skład Regionalnego Zespołu Ludowego  „ZIEMIA  SANOCKA” OSP Nowosielce na styczeń 2012 rok

 

I. GRUPA DZIECIĘCA

1. Borek Kamila
2. Burczyk Dominik
3. Burczyk Julia
4. Burczyk Miłosz
5. Broszkiewicz Adriana
6. Drozd Anna
7. Gomułka Piotr
8. Jaklik Julia
9. Lutomska Katarzyna
10. Lutomski Maciej
11. Michalski Michał
12. Michura Rafał.
13. Rogowska Magdalena
14. Kozieradzka Martyna
15. Waloński Jakub

 

II. GRUPA TANECZNO– WOKALNA

1. Jacek Gomułka - Beata Pyzdek
2. Grzegorz Litwin – Katarzyna Pisaniak
3. Marek Kapis – Magdalena Wajda
4. Mateusz Nawalaniec – Klaudia Fil
5. Paweł Szelka – Ewelina Adamska
6. Wojciech Furlik – Klaudia Wolańska
7. Przemysław Burczyk – Karolina Wanielista
8. Łukasz Maciejowski – Magdalena Inglot
9. Piotr Pisaniak – Edyta Chrz±szcz
10. Marcin Gomułka – Paulina Inglot
11.Tomasz Rolnik – Kornelia Komańska
12.Krzysztof Szelka – Paulina Kozieradzka
13.Kamil Michura – Kinga Węgrzyn

 

III. Słowo mówione i ¶piewane - Stanisław Burczyk, Albin Burczyk

 OPRACOWANIE MUZYCZNE prezentowanych programów – Augustyn Węgrzyn

 PRZYGOTOWANIE GRUP do WYSTĘPÓW – JOANNA i JACEK GOMÓŁKA oraz EDWARD LITWIN

 KIEROWNICTWO ARTYSTYCZNE ZESPOŁU - Edward LITWIN

 

 

    Wykaz osób zwi±zanych z działalno¶ci± Regionalnego Zespołu Ludowego „ZIEMIA SANOCKA” Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowosielcach w okresie 1972 – 2012.

1

Adamska Ewelina

 

2

Ambicka Grażyna

Wawrzyńska

3

Bajgier Adam

 

4

Bajgier Anna

 

5

Bardzik Monika

 

6

Bęben Aleksandra

 

7

Bętkowski Albert

 

8

Bętkowski Stanisław

 

9

Bieda Tomasz

 

10

Bieleń Genowefa

Michalska

11

Bieleń Mieczysław

 

12

Bieleń Roman

 

13

Bieleń Stanisław

 

14

Bieleń Tamara

Zubel

15

Bieleń Wiktor

 

16

Błaszczak Jolanta

Wojtal

17

Bobusia Urszula

Burczyk

18

Borek Kamila

 

19

Broszkiewicz Adriana

 

20

Burczyk Albin

 

21

Burczyk Andrzej

 

22

Burczyk Bogdan

 

23

Burczyk Dominik

 

24

Burczyk Julia

 

25

Burczyk Kacper

 

26

Burczyk Kazimiera

Brejta

27

Burczyk Krzysztof

 

28

Burczyk Magdalena

Bętkowska

29

Burczyk Miłosz

 

30

Burczyk Piotr

 

31

Burczyk Przemysław

 

32

Burczyk Stanisław

 

33

Burczyk Tobiasz

 

34

Burczyk Witold

 

35

Bury Arkadiusz

 

36

Chirita Renata

Ciupka

37

Chrab±szcz Agata

 

38

Chrab±szcz Józef

 

39

Chrz±szcz Edyta

 

40

Cie¶lewicz Wiktoria

 

41

Ciurko Elżbieta

Kozimor

42

Cupryk Jan

 

43

Cymerman Kazimierz

 

44

Cymerman Marek

 

45

D±browska Wanda

Komańska

46

D±browski Jacek

 

47

Demkowicz Mariusz

 

48

Dragan Magdalena

 

49

Drozd Agnieszka

 

50

Drozd Anna

 

51

Drozd Celina

Węgrzyn

52

Drozd Piotr

 

53

Dufrat Anna

 

54

Dufrat Bartłomiej

 

55

Dupira Kazimiera

Futyma

56

Dupira Roman

 

57

Fal Berta

 

58

Fal Ernest

 

59

Fal Greta

 

60

Fil Klaudia

 

61

Fil Mieczysław

 

62

Frydryk Bernadeta

 

63

Furlik Dorota

 

64

Furlik Wojciech

 

65

Futyma Aleksandra

 

66

Futyma Wacław

 

67

Galik Aleksander

 

68

Gamoń Adam

 

69

Gefert Michał

 

70

Gołda Marta

Inglot

71

Gomułka Jacek

 

72

Gomułka Joanna

Tutak

73

Gomułka Marcin

 

74

Gomułka Piotr

 

75

Hawrylak Daniel

 

76

Hydzik Karolina

Bętkowska

77

Inglot Aleksandra

 

78

Inglot Magdalena

 

79

Inglot Paulina

 

80

Inglot Stanisław

 

81

Jakima Karolina

 

82

Jaklik Julia

 

83

Kapis Marek

 

84

Kara¶ Bożena

Owad

85

Kaszewicz Dawid

 

86

Kaszewicz Eugeniusz

 

87

Kaszewicz Robert

 

88

Klimkowska Sabina

Futyma

89

Komańska Kornelia

 

90

Komańska Małgorzata

Wawrzyńska

91

Komańska Teresa

Futyma

92

Komański Kazimierz

 

93

Komański Łukasz

 

94

Komański Rafał

 

95

Korfanty Mateusz

 

96

Kornecki Tadeusz

 

97

Kot Kazimierz

 

98

Kowalewicz Paulina

 

99

Kozieradzka Agata

Węgrzyn

100

Kozieradzka Dorota

 

101

Kozieradzka Martyna

 

102

Kozieradzka Paulina

 

103

Kozieradzka Renata

Komańska

104

Kozieradzki Damian

 

105

Kozieradzki Włodzimierz

 

106

Krycka Zofia

Silarska

107

Kukurka Paulina

 

108

Kurpiel Elżbieta

Kornecka

109

Latusek Jakub

 

110

Latusek Łukasz

 

111

Latusek Zofia

Borek

112

Lewicka Agnieszka

Osękowska

113

Litwin Edward

 

114

Litwin Grzegorz

 

115

Litwin Wilhelmina

Sabat

116

Litwin Wojciech

 

117

Lutomska Anna

 

118

Lutomska Anna

Węgrzyn

119

Lutomska Elżbieta

 

120

Lutomska Katarzyna

 

121

Lutomski Maciej

 

122

Łagosz Marta

Ciupka

123

Łakus Bożena

 

124

Ławnikowska Lucyna

Rybacka

125

Łuczak Grażyna

Twardy

126

Maciejowski Łukasz

 

127

Małkowski Patryk

 

128

Mazur Janusz

 

129

Michalak Anna

 

130

Michalska Aneta

Bętkowska

131

Michalski Edward

 

132

Michalski Grzegorz

 

133

Michalski Marek

 

134

Michalski Mariusz

 

135

Michalski Michał

 

136

Michalski Tomasz

 

137

Michenko Dorota

Zubel

138

Michenko Maciej

 

139

Michura Kamil

 

140

Michura Rafał

 

141

Micuda Kazimiera

Szal

142

Micuda Marian

 

143

Misztak Janina

Kapis

144

Mitrzyk Jolanta

Piszko

145

Moch Edyta

Komańska

146

Mocur Bronisława

Szychowska

147

Mołczan Jan

 

148

Nawalaniec Beata

Wolańska

149

Nawalaniec Kamila

 

150

Nawalaniec Mateusz

 

151

Niemczyk Aleksandra

 

152

Niemczyk Artur

 

153

Niemczyk Grażyna

Chmiel

154

Niemczyk Władysław

 

155

Niemiec Łukasz

 

156

Niemiec Ryszard

 

157

Nowak Ryszard

 

158

Owad Adam

 

159

Owad Czesław

 

160

Owad Jan

 

161

Pęcak Alina

Węgrzyn

162

Pędziwiatr Dominika

 

163

Pietrzkiewicz Edward

 

164

Pisaniak Katarzyna

 

165

Pisaniak Piotr

 

166

Pisula Antoni

 

167

Pisula Edward

 

168

Pisula-Pyrcak Gabriela

Pisula

169

Plesz Wioletta

Wójcik

170

Płowska Anna

 

171

Polak Joanna

Furlik

172

Poznar-Michalska Agnieszka

Michalska

173

Prorok Weronika

 

174

Pyzdek Beata

Wójcik

175

Radwańska Marta

Dufrat

176

Rogowska Magdalena

 

177

Rogowska Małgorzata

Węgrzyn

178

Rogula Ewelina

 

179

Rolnik Monika

 

180

Rolnik Tomasz

 

181

Romańczyk Michał

 

182

Rybacki Zbigniew

 

183

Rybczak Amelia

 

184

Rybczak Kacper

 

185

Rysz Angelika

 

186

Rysz Anna

Komańska

187

Rysz Bogdan

 

188

Rysz Henryk

 

189

Rysz Krystyna

Wojciechowska

190

Rysz Magdalena

Wenta

191

Rysz Walentyna

Dufrat

192

Siedlecki Andrzej

 

193

Sikorowicz Jadwiga

Bachta

194

Silarska Sabina

 

195

Silarska Zuzanna

 

196

Silarski Marian

 

197

Siwik Katarzyna

Komańska

198

Skibińska Wioletta

 

199

Sobu¶-D±browska Elżbieta

D±browska

200

Stach Ewa

Broszkiewicz

201

Stec Witold

 

202

Supel Maria

Michalak

203

Szajna Helena

Lazor

204

Szajna Władysław

 

205

Szczęsny Jakub

 

206

Szelka Krzysztof

 

207

Szelka Paweł

 

208

Szwec Małgorzata

Chrab±szcz

209

Szychowska Agnieszka

Węgrzyn

210

Szychowski Władysław

 

211

Szymański Tadeusz

 

212

Teper Radosław

 

213

Tutak Elwira

 

214

Tutak Eugeniusz

 

215

Tutak Ewelina

 

216

Tutak Franciszek

 

217

Tutak Jan

 

218

Twardy Kszysztof

 

219

Twardy Leokadia

Komańska

220

Tymczak Jarosław

 

221

Wajda Barbara

Tutak

222

Wajda Magdalena

 

223

Wajda Mariusz

 

224

Wanic Aleksandra

Komańska

225

Wanielista Agnieszka

Kaszewicz

226

Wanielista Karolina

 

227

Wanielista Katarzyna

 

228

Wanielista Urszula

Radwańska

229

Warchoł Piotr

 

230

Watral-Suwała Janina

Owad

231

Wawrzyńska Krystyna

 

232

Wawrzyńska Stanisława

Brejta

233

Wawrzyński Eugeniusz

 

234

Wawrzyński Kazimierz

 

235

Wawrzyński Marian

 

236

Wawrzyński Piotr

 

237

Wawrzyński Ryszard

 

238

Wenta Mieczysław

 

239

Węgrzyn Augustyn

 

240

Węgrzyn Emil

 

241

Węgrzyn Helena

Boczar

242

Węgrzyn Janina

Silarska

243

Węgrzyn Kinga

 

244

Węgrzyn Krzysztof

 

245

Węgrzyn Mieczysław

 

246

Węgrzyn Tadeusz

 

247

Węgrzyn Zofia

Szajna

248

Wojciechowski Tomasz

 

249

Wojtal Aleksander

 

250

Wojtoń Kacper

 

251

Wojtoń Zuzanna

Mołocznik

252

Wolańczuk Joanna

Wójcik

253

Wolańska Edyta

Wolańska

254

Wolańska Klaudia

 

255

Wolański Jakub

 

256

Wolański Józef

 

257

Wolwowicz Urszula

Pindziur

258

WoĽniak Kazimiera

Michalska

259

WoĽniak Stanisław

 

260

Wójcik Marek

 

261

Wójcik Wojciech

 

263

Ziarko Wojciech

 

263

Zychowicz Małgorzata

Kozimor


 

 

Copyright by OSP Nowosielce. Wszelkie prawa zastrzeżone.