Gminny Turniej Piłki Halowej MDP
W piątek 12-01-2016 hali sportowej przy ZSCKR w Nowosielcach odbył się Gminny Turniej Piłki Halowej MDP organizowany przez Zarząd Gminny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych.
Naszą jednostkę reprezentowały drużyny chłopców i dziewczyn, trzeba dodać że reprezentowały bardzo dobrze. Dziewczyny zdobyły pierwsze miejsce, pokonując Pielnię 2-0, natomiast chłopcy zajęli drugie miejsce rozprawiając się z drużynami z Pielni 1-0, Zarszynem 1-0, Długim zwyciężając po karnych, ulegli dopiero w finale Bażanówce po rzutach karnych.
Chłopcy zajmując drugie miejsce awansowali do turnieju powiatowego w Niebieszczanach który odbędzie się w przyszły piątek. GRATULACJE.

Dodane 14 Lutego 2016