Zapraszamy na zebranie sprawozdawcze
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowosielcach zaprasza wszystkich członków i sympatyków na zebranie sprawozdawcze które odbędzie się 30.01.2010r. o godzinie 17.00 w świetlicy OSP.
Dodano 12 Stycznia 2010

Mikołajki w Bochni
W środę 2 grudnia 2009 r. 44 osobowa grupa dzieci z Nowosielec wraz z opiekunami: panią Elżbietą Burczyk, panią Wiesławą Winiarską ,panią Joanną Gomułka oraz panem Marianem Silarskim, wyjechała do Kopalni Soli w Bochni.
Wyjazd był kontynuacją trwającego od kwietnia programu „Muzyka, taniec, sztuka, rekreacja i turystyka to najlepsza profilaktyka” realizowanego przez Ochotniczą Straż Pożarną w partnerstwie ze Szkoła Podstawową w Nowosielcach. Całość wycieczki była finansowana przez Bank Światowy ze środków przeznaczonych na Program Integracji Społecznej”.
Dodano 06 Grudnia 2009

Portal gminazarszyn.pl serdecznie zaprasza!
Jesteś mieszkańcem: Zarszyna, Posady Zarszyńskiej, Długiego, Nowosielec, Bażanówki, Jaćmierza, Posady Jaćmierskiej, Pielni, Pastwisk lub Odrzechowej?? Jeśli tak to zapraszamy serdecznie na nowy portal stworzony specjalnie dla ciebie! Sprawdź co słychać w twojej okolicy. Znajdziesz tu informacje o najważniejszych wydarzeniach kulturalnych, zdjęcia i filmiki z tych imprez, a także nowinki o sporcie i innych wydarzeniach mających miejsce w gminie Zarszyn.

Serdecznie zapraszamy www.gminazarszyn.pl
Dodano 30 Listopada 2009

MAMY „PRAWIE NOWGO” JELCZA
18 listopada wrócił po karosacji nasz Jelcz. Przebudowa nadwozia odbyła się w Osinach k/ Częstochowy.

Kilka fotek „nowego” wozu

Dodano 24 Listopada 2009

SAMOCHODOWY RAJD GÓRSKI
Z małym opóźnieniem dodaję fotorelację z 35 Międzynarodowego Wyścigu Górskiego który odbył się w dniach 19-20 września 2009r. na Górach Słonych. W drugim dniu wyścigu nasza jednostka brała udział w zabezpieczeniu startu rajdu.
Dodano 24 Listopada 2009

KOLEJNY SUKCES REGIONALNEGO ZESPOŁU „ZIEMIA SANOCKA” W NOWOSIELCACH
15 listopada 2009r. w Opatowskim Domu Kultury odbyło się Regionalne Spotkanie Zespołów Artystycznych Ochotniczych Straży Pożarnych – Opatów 2009 którego organizatorem był Zarząd Główny Związku OSP.
Dodano 17 Listopada 2009

11 listopada 2009 r. w Domu Kultury w Nowosielcach, odbyła się wieczornica poświęcona Odzyskaniu Niepodległości przez Polskę.
Widowisko było niecodzienną- wspaniałą lekcją historii, a to za sprawą prezentacji multimedialnej i montażu słowno-muzycznego poświeconego Józefowi Piłsudskiemu.
Teksty historyczne, wiersze i piosenki wykonane przez uczniów Szkoły Podstawowej w Nowosielcach wprowadziły publiczność w nastrój zadumy i powagi. Dzieci zostały przygotowane przez panią Elżbietę Burczyk.
Dodano 12 Listopada 2009

Zapraszamy na uroczystość Święta Odzyskania Niepodległości
Grupa dziecięca Zespołu Ludowego „Ziemia Sanocka” i uczniowie Szkoły Podstawowej w Nowosielcach wraz ze swymi opiekunami, zapraszają na wieczornicę poświęconą Świętu Odzyskania Niepodległości. Uroczystość odbędzie się 11 listopada 2009 r. w Domu Kultury w Nowosielcach o godzinie 17.30.
Dodano 08 Listopada 2009

„Opowiem Ci o moim Wujku... Pułkownik Edward Pisula „Tama” – zapomniany żołnierz Rzeczypospolitej”
14 lipca 2007 odwiedziła naszą stronę Pani Urszula Lundquist pozostawiając wpis, że: „miło poczytać o Nowosielcach, które są mi bardzo bliskie mimo, że urodziłam się gdzie indziej ale zajmuję się genealogią rodzinną i wiem, że moje nowosielskie korzenie sięgają minimum XVIII w.”
Dodano 16 Października 2009

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Następna >>