Habura 2009
W ramach „DNI POLSKICH na SŁOWACJI” zorganizowano 30 sierpnia 2009 roku imprezę kulturalno rozrywkową, w której uczestniczyli przedstawiciele przygranicznego Powiatu Sanockiego [Gm. Komańcza] z Polski oraz Okresu Miedzilaborce [ST. Habura] na Słowacji.
Dodano 13 Września 2009

Kobylnica 2009
Po raz drugi Gmina Kobylnica k/Słupska była gospodarzem Festiwalu Kultur. 22 sierpnia 2009 roku hala sportowo – widowiskowa Zespołu Szkół Samorządowych w Kobylnicy zamieniła się w świątynię kultury. Porywające barwami strojów, śpiewem i tempem tańców występujące zespoły oczarowały liczną publiczność.
Dodano 13 Września 2009

POWIAT JEST NASZ!!!
Drużyny żeńska i męska naszej jednostki startujące w powiatowych zawodach sportowo pożarniczych zajęły pierwsze miejsca w swoich kategoriach.
Zawody odbyły się 06-09-2009 w Strachocinie, brało w nich udział ponad trzydzieści jednostek, zwycięzców zawodów gminnych z całego powiatu sanockiego.
Wygrywając zawody powiatowe nasze drużyny zapewniły sobie start w zawodach wojewódzkich.

Dodano 08 Września 2009

Gminne zawody w Bażanówce
Dodano 22 Lipca 2009

Strongman 2009
Dodano 08 Lipca 2009

POWÓDŹ W ROPCZYCACH
W dniu 27.06.2009 nasza jednostka brała udział w usuwaniu skutków powodzi w miejscowości Ropczyce. Do blisko dwudziesto cztero godzinnej akcji została zadysponowana Gazela z cztero osobową załogą; dowódca Włodzimierz Kozieradzki, kierowca Mariusz Mołocznik, Kazimierz Komanski, Mateusz Nawalaniec.
Dodano 08 Lipca 2009

Noc Świętojańska
28 czerwca 2009 r. o godz 17.00 w Nowosielcach odbyło się spotkanie pt. ”Noc świętojańska”. Na scenie Domu Kultury pojawiły się czarownice, rusałki, parobcy i dziewki...
Dodano 03 Lipca 2009

Ślub Marka i Renaty
Członkowie OSP Nowosielce składają Markowi i Renacie serdeczne życzenia zdrowia, szczęścia i pomyślności na nowej drodze życia.

Dodano 02 Lipca 2009

REGIONALNE SPOTKANIE ZESPOŁÓW ARTYSTYCZNYCH OCHOTNICZYCH STRAŻY POŻARNYCH KRYNICA - 2009
21 czerwca 2009 roku, w amfiteatralnej Sali Głównej Pijalni Zdrojowej w Krynicy Zdroju odbyło się Regionalne Spotkanie Zespołów Artystycznych Ochotniczych Straży Pożarnych którego współorganizatorami oprócz Zarządu Głównego Związku OSP RP był Burmistrz Krynicy Zdroju oraz Krynickie Centrum Kultury. Spotkanie rozpoczęto występem miejscowego Zespołu Tańca Artystycznego Miniatury, po czym nastąpiła prezentacja dorobku dziewięciu zespołów artystycznych działających pod patronatem OSP.
Dodano 30 Czerwca 2009

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Następna >>